IN MEMORIAM Danijela Lukinović

IN MEMORIAM Danijela Lukinović

IN MEMORIAM  –  Sa velikom tugom obavještavamo župljane da je dana, 14. septembra, u 50. godini života preminula naša draga župljanka Danijela Lukinović, rođena Figl. Bila je dugogodišnja članica župnog zbora Sveta Cecilija i zbora Odjek, Zajednice Hrvata Zemuna „Ilija Okrugić“. Danijela je bila pjesnikinja koja je poeziju pisala od malih nogu. Više puta je objavljivala u dječjim časopisima. Pjesme su joj objavljivane u zbirkama Lira naiva a  samostalno je objavila knjige poezije “Ogledalo duše”  i “Zvezda na mom dlanu“. Dugo godina je bila i dopisnica iz Zemuna za Hrvatsku Riječ i Informatinu katoličku agenciju. Obitelji i prijateljima izražavamo sućut a Danijele ćemo se uvijek sećati po njenom vedrom duhu i širokom osmijehu. Oproštaj od drage nam Danijele bit će u ponedjeljak 20. septembra na Novom Bežanijskom groblju u 11:30, obred će započeti u 11 sati.